top of page

wt., 24 sie

|

Webinar

Reklama w Internecie.

Wiedza z zakresu marketingu cyfrowego ma kluczowe znaczenie dla każdego, kto pracuje w firmie, która jest obecna w Internecie. Dotyczy to zarówno przedsiębiorców jak i menedżerów i specjalistów ds. marketingu. Dowiedz się jak wypromować swój biznes korzystając z dostępnych narzędzi.

Rejestracja została zakończona
Sprawdź inne wydarzenia
Reklama w Internecie.
Reklama w Internecie.

Czas i lokalizacja

24 sie 2021, 10:00 – 13:00

Webinar

O wydarzeniu

To jest opis Twojego wydarzenia. W tym miejscu dodaj krótkie podsumowanie i dodatkowe informacje, tak by uczestnicy mogli przygotować się na wydarzenie.

Rozważ dodanie szczegółów, takich jak program wydarzenia, sugerowany sposób ubioru i inne informacje, które mogą być przydatne dla gości. Dla prelegentów jest to świetna okazja, aby opisać omawiane przez nich tematy oraz przedstawić krótką biografię. Jeśli wydarzenie jest ukierunkowane na konkretną grupę odbiorców, upewnij się, że jest to zaznaczone.

Masz szansę zainteresować innych swoim wydarzeniem, więc nie wahaj się pokazać swojej osobowości i entuzjazmu! Zachęć gości do rejestracji, potwierdzenia przybycia czy kupienia biletów już dziś, aby mieli zapewnione miejsce.

Udostępnij to wydarzenie

Info. o wydarzeniu: Events
bottom of page