top of page

śr., 06 kwi

|

Szkolenie

Decyzje oparte na wiedzy.

Podejmowanie właściwych decyzji w biznesie jest niezwykle ważne. Najlepsi managerowie i właściciele firm na całym świecie podejmują decyzje opierając się na danych. Poznaj najważniejsze wskaźniki, które pomogą Ci podejmować dobre decyzje, które rozwiną Twój biznes i ograniczą ryzyko błędu.

Rejestracja została zakończona
Sprawdź inne wydarzenia
Decyzje oparte na wiedzy.
Decyzje oparte na wiedzy.

Czas i lokalizacja

06 kwi 2022, 09:00 – 11:00

Szkolenie

O wydarzeniu

To jest opis Twojego wydarzenia. W tym miejscu dodaj krótkie podsumowanie i dodatkowe informacje, tak by uczestnicy mogli przygotować się na wydarzenie.

Rozważ dodanie szczegółów, takich jak program wydarzenia, sugerowany sposób ubioru i inne informacje, które mogą być przydatne dla gości. Dla prelegentów jest to świetna okazja, aby opisać omawiane przez nich tematy oraz przedstawić krótką biografię. Jeśli wydarzenie jest ukierunkowane na konkretną grupę odbiorców, upewnij się, że jest to zaznaczone.

Masz szansę zainteresować innych swoim wydarzeniem, więc nie wahaj się pokazać swojej osobowości i entuzjazmu! Zachęć gości do rejestracji, potwierdzenia przybycia czy kupienia biletów już dziś, aby mieli zapewnione miejsce.

Udostępnij to wydarzenie

Info. o wydarzeniu: Events
bottom of page